30 Ağustos 1922

August 30, 2017

Milli Mücadelenin zaferle taçlandığı 30 Ağustos 1922'nin 95. yıldönümünü gururla ve mutlulukla kutluyoruz.

 

İnancın, mücadelenin, azmin destana dönüşüp  hakedenlerin kazandığı gün olan 30 Ağustos, milletimizin göğsüne gururla taktığı zafer nişanıdır. Milli Mücadele boyunca Çanakkale başta olmak üzere tüm cephelerde omuz omuza veren, vatan ve millet sevdasıyla Türk, Laz, Çerkez, Kürt demeden bedenlerini silah arkadaşına siper eden kahramanların sahip oldukları birlik ve

 

beraberlik ruhu bu milletin mayasıdır.  Aziz milletimiz bu birlik ve beraberliğinden, kardeşliğinden, demokrasiden ve bağımsızlığından asla ödün vermeyeceğini 15 Temmuz 2016'da bir kez daha göstermiştir. 30 Ağustos'ta vücut bulmuş olan milli birlik ve beraberliği ruhuyla hareket eden aziz milletimiz; hızla büyüyen, güçlenen Türkiye'de kargaşa, kaos, istikrarsızlık isteyenlere fırsat vermemiştir ve vermeyecektir.

 

30 Ağustos'un 95. yıl dönümünde, başta büyük zaferin Başkomutanı  Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

 

Please reload

Son Haberler

November 9, 2020

Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload