Koçer'in Baro Ziyareti

February 3, 2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman’a taziye ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Koçer, ziyareti Şahinbey Belediye Başkan Vekili Birol Ülger, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt ve partililerle birlikte gerçekleştirdi.
 
AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman’a babasının vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Baro Başkanımız İskender Karaman’ın babasının vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulunduk. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Allah mekanını cennet etsin” dedi.
 
AVUKATLAR HAKLARIN KORUYCULARIDIR


AK parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Baro Başkanı İskender Karaman’a ve yeni yönetimine ‘Hayırlı olsun’ dileklerini sundu.  Milletvekili Nejat Koçer, hakların korunmasında avukatların önemli bir rolü olduğunu belirterek, “Avukatlarımız, hakların korunmasında, adaletin sağlanmasında ve toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesinde çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Hukuk sistemi içerisinde çok önemli bir yere sahip olan avukatlık mesleğinin, adaletin tecellisi ve tesisi hususunda sağladığı katkıların son derece önemli ve göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Ben yeni Baro Başkanımız İskender Kahraman ve yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Please reload

Son Haberler

November 9, 2020

Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload