TL'ye DestekNejat Koçer, Türkiye'nin ekonomik anlamda, 15 Temmuz sonrası aslında açıklanabilecek hiçbir yapısal sorununun bulunmadığını belirtti. Milletin bu davranışının önemine vurgu yapan Koçer, gerek darbe girişimi, gerek ekonomiye yapılan bu tür müdahaleler, gerekse ülkeye yapılabilecek her türlü müdahaleye karşı, milli duruşun ne kadar önemli olduğunun bugün bir kez daha görüldüğünü ifade etti.


Türkiye üzerinde oynanan oyunların her gün şekil değiştirdiğini ve bu şekil değişikliklerinin ekonomiyi de rahatsız etmeye başladığını kaydeden Koçer, "Türkiye üzerinde oynanan oyunların sonuçlarını görüyoruz. Ancak sevindirici olan şey, 15 Temmuz günü Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak veren milletimiz, yine Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak verdi, milli birlik ve şuur içerisinde döviz bozdurmaya ve bu konuda birbirlerini teşvik etmeye başladı." dedi.


Nejat Koçer, 15 Temmuz'da başlayan milli mücadele ruhunun devam ettiğine işaret ederek, "Vatandaşımız şunu çok net olarak görüyor ki o gün ülkemizi işgal etmek isteyen hainler ve bunun arkasındaki destekçileri, bugün, başta ekonomi olmak üzere çeşitli yol ve yöntemlerle bu işgali devam ettirmeye çalışıyorlar. Ne yazık ki Anamuhalefet Partisi yetkilileri de buna ses çıkartmıyor, ülkeye sahip çıkan bir anlayış sergilemiyorlar. Bu çok üzücü bir durum." diye konuştu.

Son Haberler
Arşiv
Etiket Ara