Zafer Bayramı'nın 93. Yılı Kutlu OlsunHer yıldönümünde büyük heyecan,coşku ve mutluluk yaşadığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. yılı kutlu olsun.


Büyük zafer 30 Ağustos ruhunu oluşturan milli birlik ve beraberliğe, 93 yıl sonra yeniden ve her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var. Büyük ve güçlü bir Türkiye olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz, aralıksız büyümenin gerçekleştiği, ekonomimizin dünyada yaşanan krizlere rağmen güçlendiği, sanayi üretiminin arttığı,uluslararası alanda söz sahibi olduğumuz bir dönemde daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.İnanıyorum ki yokluk ve yalnızlık içerisinde zaferler kazanan, destanlar yazanan bu milletin sahip olduğu sağduyu ile Cumhuriyet tarihinin en güçlü dönemini yaşayan Türkiye her zaman güçlü ve kuvvetli olacak ve yeni zaferlere imza atacaktır.

Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Son Haberler
Arşiv
Etiket Ara