Koçer'in Esnaf Ziyaretleri Sürüyor

7 Haziran genel seçimlerine çok az bir süre kala AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer, Serpil Kavrak, Fikret Murat Tural, Yusuf Erdem Güzelbey ve Hakan Tanrıöver, Gazimuhtarpaşa bulvarında esnafı ziyaret etti.

POPÜLİZM İNSANLARIMIZI DÜŞÜNDÜRDÜ

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları, Gazimuhtarpaşa bulvarındaki esnafa adeta çıkarma yaptı. Tek tek vatandaşın sorunları ve isteklerini dinleyen vekil adayları gördükleri ilgiden memnun oldukları gözlendi. AK Parti Gaziantep Milletvekili ve adayı Nejat Koçer yaptığı açıklama da vatandaşların popülizmden etkilenmemesi gerektiğini söyledi ve konuşmasını şu şekilde sürdürdü, "teşkilatımızla beraber esnafımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerde gördüğümüz şu ki AK Parti büyük bir çıkış içerisinde, ilk haftalardaki o popülizmden kaynaklanan kafa karışıklığı artık netleşmiş durumda. Saha çok daha netleşmiş durumda, çok daha büyük teveccühler ve büyük bir sevgi gösterisiyle karşı karşıyayız. Bunun böyle olacağını zaten bekliyorduk ama ilk günler bütün partilerin yapmış olduğu hayali vaatler ve popülizm insanlarımızı tabi düşündürdü.Sonuçta şu kanaate vardılar ki, popülizme hayır, hamasi nutuklara hayır, istikrara evet diyen büyük bir vatandaş kitlesi var. İnşallah ben bunu 7 Haziran'da sandığa çok iyi bir şekilde yansıyacağını temenni ediyorum

TÜRKİYE VE GAZİANTEP EKONOMİSİ ÇIKIŞTA

Kırk gündür sahalardayız, kırk gün önceki ekonomik algı bugün daha farklı, o günkü ekonomik sorunlara karşı halkın algısıyla bugün işlerin biraz daha işleri biraz daha açılması ve işlerin biraz daha iyiye gitmesi çok daha iyi bir noktaya gelmiş durumda. İnşallah seçimden sonra, bu duranlık ve ekonomik sıkıntılarda aşılacak diye düşünüyorum. Öncelikle mayıs ayı ihracat rakamlara baktığımızda Gaziantep'te düşüşün durmuş olduğunu ve çıkışa geçildiğini gözlemliyoruz. Dolar fiyatlarındaki gerilemeler ve piyasadaki işlerin açılmasıyla birlikte önümüzdeki günlerde Türkiye'de ekonomi, Gaziantep'te ekonomi yeni bir çıkış yakalayacak diye düşünüyorum. Bugünkü gezimizde de halktan izlenim bu yönde herkes ümitli. Seçime az kaldı, seçimden sonra işlerimiz daha iyi olacak" dedi.

Son Haberler
Arşiv
Etiket Ara