30.08.2018

Milletçe yapılan büyük bir mücadelenin ardından elde edilen 30 Ağustos Zaferi’nin 96. yıldönümünü gururla kutluyoruz.

Milli egemenlik yolunda Dumlupınar’da kazanılan bu zafer, istiklal mücadelesi boyunca elde edilmiş en şanlı zaferimizdir. 

Yeni bir dünya düzeninin kurulduğu günümüzde; teknoloji, sanayi ve finans mücadelesi ile ticaret savaşları silahların ve askeri gücün yerini almaya başlamıştır. Güçlenen ve büyüyen ekonomisi, milli ve yerli teknolojik hamleleri, ulusal ve küresel yatırımları nedeniyle Türkiye bu yeni mücadelenin merkezine çekilmeye çalışılmaktadır. Terörden ve askeri müdahalelerden istedikleri neticeyi...

21.08.2018

Bayramlar, sevgi ve kardeşlik duygularının en yoğun biçimde yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma kültürümüzün en güzel örneklerinin sergilendiği çok özel günlerimizdir.

İhtiyaç sahiplerine uzanan ellerin arttığı, paylaştıkça bereketin de çoğaldığı ve umudun  filizlendiği bayramlarımız aynı zamanda kırılan gönüllerin kazanılması, uzaktakilerin yakınlaşması ve kucaklaşması için bir imkandır.

Bu toprağın  insanları, bayramlar dışında ülkemizin ve milletimizin en zor günlerinde de dayanışma kültürünün en güzel  örneklerini, sergilemeyi bilmiştir. 15 Temmuz hain FETÖ kalkışmasının yaşandığı günlerde destan yazan milletimiz, son...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload