20.02.2018

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer 19-20 Şubat 2018 tarihlerinde Brüksel'de düzenlenen "Avrupa Birliğinde İstikrar, Ekonomik Koordinasyon ve Yönetişim" konulu konferansa katıldı.

Avrupa Parlamentosunda düzenlenen, Avrupa Parlamentosu üyeleri, AB çalışanları ve düşünce kuruluşu temsilcileri tarafından da takip edilen konferansa TBMM'yi temsilen katılan Koçer, Avrupa Parlamentosu Milletvekilleri ve Avrupa Birliği üyesi ülkelerin yetkilileri ile görüşerek parlamentolar arası komisyon toplantılarına katıldı. Avrupa Birliğinde gelir dağılımının,...

07.02.2018

Kurtuluş Savaşı'nda sergilediği olağan üstü kahramanlık sonucunda Türkiye Büyük Millet Meclisince şehrimize Gazi ünvanı verilişinin 97. yıldönümündeyiz.


Antep savunması milli mücadele tarihimizde ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Anteplilerin birlik, dayanışma ve vatan aşkıyla Şahin Bey öncülüğünde 6317 şehit vererek gösterdiği bu kahramanlık, Milli Mücadelenin simge direnişlerinden birisi olmuştur. 8 Şubat 1921 tarihinde Antep'e verilen  "Gazi" unvanı ile Anteplilerin bu örnek direnişi ölümsüzleşmiştir.


Sahip olduğu kararlılık ve mücadeleci ruh ile Kurtuluş Savaşının örnek şehri olan Gaziantep; ülke ekonomimize, tarihsel...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload