22.06.2017

Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin, dayanışmanın her zamankinden fazla önem kazandığı mübarek Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı’na kavuşuyor  olmanın sevincini yaşıyoruz.

Türkiye gibi zor bir coğrafyada bulunan ülkelerin  refaha, güçlü bir ekonomiye ve siyasi istikrara sahip olabilmesinin temel şartı,  birlik ve beraberlik duyguları güçlü, dayanışma kültürü yüksek bir toplumdur.

Milletçe birlik ve beraberlik içinde karşıladığımız Ramazan Bayramı, dayanışmanın, paylaşmanın çok güçlü olduğu günlerdir. Milletçe sahip olduğumuz bu özellikler ile Ramazan gibi özel günler sayesinde her geçen gün güçlenirken istik...

12.06.2017

TÜİK'in büyüme verilerine göre 2017 birinci çeyreğinde Türkiye beklenenin çok üzerinde, yüzde 5 büyüdü. 

Memnuniyet verici bu büyüme rakamı, hem 2. çeyrek için hem de yıl bazında büyüme rakamlarının daha iyi olacağının göstergesidir. 2.çeyrek büyüme için beklentilerimizi yükselten bu rakam Türkiye'nin yeni bir ekonomik başarı hikayesidir.

Yaşanan tüm ekonomik olumsuzluklar ve sıkıntılara rağmen "maşallah" diyebileceğimiz bir büyüme rakamı geldi. 

Türkiye'nin 2017 büyüme rakamlarını aşağı yönlü revize eden kredi kuruluşlarının revizyonlarını bu kez pozitif olarak gerçekleştireceklerini görüyoruz.

Her zaman olduğu gibi geçen...

08.06.2017

Gaziantep Milletvekili Plan Bütçe Komisyon Sözcüsü Nejat Koçer, sanayi üretimindeki artışın sevindirici olduğunu ve sanayide çarkların hızlandığını üretim ve istihdamda da olumlu gelişmeler yaşandığını ifade etti.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, TÜİK'in Nisan ayında sanayi üretiminin bir önceki aya göre yüzde 2,3 artması ve yıllık artışın yüzde 6,7 olmasına ilişkin açıklamasını değerlendirdi. Koçer, sanayi üretimindeki artışın son derece önemli bir büyüme göstergesi olduğunu vurgulayarak, "Sanayide çarklar hızlanmıştır. Üretim ve istihdamda gelişmeler olumludur" dedi.

TÜİK'in açıkladığı veriler ile ortaya çıka...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload