16.05.2017

Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nejat Koçer, ekonominin günümüzde internet gücüyle yeni boyut kazandığını belirtti ve Sanayi 4.0'ın inovasyonla mümkün olduğunu ifade etti. 'Ekonominin, iletişim teknolojileri ve internet gücüyle bambaşka bir boyuta ulaştığı günümüzde dünya yeni sanayi devrimini yani sanayi 4.0’ı konuşuyor' diyen Koçer, "Son on yıldır, inovasyon ve  sürdürülebilirlik dünyanın gündeminde. Akademik çalışmaların, hükümet politikalarının, STK organizasyon temalarının başlıklarını oluşturmakta. İnovasyon, sürdürülebilirlik ve Ar-Ge; üretimin, gelişimin, büyümenin temel unsurlarından. Öne çı...

12.05.2017

Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Anneler Günü'nü kutladı.


Milletvekili Koçer, yayımladığı mesajda, annelere verilecek en büyük hediyenin hak ettikleri sevgi, saygı ve ilgiyi onlara hissettirmek olduğunu belittir. Koçer, şunları söyledi:


"Dünyaya gözümüzü açtığımız an yanımızda bulduğumuz, yaşamımız boyunca da hep yanımızda olduğunu bildiğimiz annelerimizin günü kutlu olsun. Sevgi, şefkat ve merhamet gibi temel ihtiyaçlarımıza karşılık beklemeden cevap veren annelerimize sunabileceğimiz en güzel hediye yine hak ettikleri sevgi, saygı ve ilgiyi onlara hissettirmek olacaktır. Bizler bunun...

12.05.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlanan 'Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması Kanun Teklifi' konusunda bilgiler vererek mükelleflere uyarılarda bulundu.

Kamu alacaklarına ilişkin yeniden yapılandırma kanunlarının daha önce de zaman zaman kendisinin de sözcülüğünü yürüttüğü Plan Bütçe Komisyonu tarafından çıkarıldığını hatırlatan Koçer, "Mali zorluk içerisinde olan mükelleflere yeni bir imkan sağlanıyor. Bu bir af değildir. Borçların ana parasının yapılandırılmasıdır" dedi.

Yeniden yapılandırma düzenlemesinden en az 3 yıl sürey...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload