17.03.2017

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Çanakkale'de vatan, millet ve bayrak için bir an tereddüt etmeden Hak'ka yürüyen aziz şehitlerin yazdıkları destanın 102'nci yıl dönümünü kutlamanın gururu içerisinde olduklarını belirtti.

Koçer, Çanakkale Zaferi'nin 102'nci yıldönümüne ilişkin yayımladığı mesajda, 1915 yılının mart ayında milletçe büyük bir imtihanla karşı karşıya kalındığını hatırlattı. Koçer, şöyle dedi:

"Bu büyük imtihan mutlak kazanılmalı, şerefle ayaklarımız üzerinde durmalıydık. Aksi takdirde bir necip millet bu topraklardan sürülecek ve tarihe gömülecekti. 7'den 7...

12.03.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Meclis Plan Bütçe Komisyon Sözcüsü Nejat Koçer, milli mücadelenin en önemli mirası İstiklal Marşı’nın gelecek nesillere de kıymetli bir armağan olduğunu belirtti.

Koçer, İstiklal Marşı'nın milli marş olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından kabul edilişinin 96'ncı yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

İstiklal mücadelesinin en çetin günlerinde Mehmet Akif'in yüreğinden taşan duyguları kalemine döktüğü bu marşın dünyanın yeniden şekilde zor bir dönemde yazıldığına dikkati çeken Koçer, şöyle dedi:

"Mehmet Akif Ersoy'un kahraman ordumuza ithafen yazdı...

09.03.2017

GÜNEYDOĞU Anadolu İhracatçı Birlikleri, Türk Eximbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliği ile "İhracatın Finansmanında Türk Eximbank ile KGF İşbirliği” konulu panel düzenlendi. Panelde konuşan Ak Parti Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep'in ateşkesten sonra Suriye'de oluşacak   pazara hazır olması gerektiğini söyledi.

GAİB konferans salonunda düzenlenen panele; Milletvekili Nejat Koçer, GAİB Başkanı Abdulkadir Çıkmaz, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, KGF Genel Müdürü İsmet Gergeli, ve iş adamları katıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan Milletvekili Nejat Koçer, KGF"nin kaynaklarını çok fazla artırdıklarını, bank...

08.03.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı, "Üreten ve büyüyen Türkiye için kadınlara çok fazla ihtiyaç var" dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, üreten ve büyüyen Türkiye için kadınlara çok fazla ihtiyaç olduğunu ve onlara büyük sorumluluk düştüğünü söyledi. Koçer, 8 Mar Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Türkiye'nin daha fazla büyümesinin kadınlarla mümkün olacağını belirterek, "Baş tacımız annelerimizin, yuvamızı kuran eşlerimizin, gözbebeğimiz kız evlatlarımızın ve kız kardeşlerim...

05.03.2017

Milletvekili Nejat Koçer, ziyaret ettiği ihracatçılara, Türkiye'nin gelecek hedeflerine en büyük katkıyı vereceklerine inandığını kaydetti.

Milletvekili Koçer, Güneydoğu İhracatçılar Birliği (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı (GAHİB) Selahattin Kaplan ve Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçılar Birliği Başkanı Mahsum Altunkaya'yı ziyaret ederek, bölge ve ülke ihracatını konuştu. Koçer, ziyarette yaptığı konuşmada, Türkiye'nin dünya ihracat liginde ilk sıralara yükselmesinin yenilikçi çalışmalarla mümkün olacağını söyledi. Bu kapsamd...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload