28.02.2017

 Milletvekili Nejat Koçer, hiçbir emekliye bankaların kredi kartı ödeme talimatı ya da kredi hesabı şartını koşamayacağını belirterek, “3 yıl boyunca promosyonunu alacağı bankada kalma taahhüde bulunan emeklilerimiz bu haktan yararlanacaktır" dedi.

Koçer, emeklilere promosyon ödenmesi için bankaların şart koştuğu otomatik fatura ödeme talimatı ve kredi kartı zorunluluğuna ilişkin çok sayıda emekliden şikayet aldıklarını hatırlatarak, bu toplumsal talebin çözüme kavuşması için gerekli girişimlerde bulunduklarını ve yapılan görüşmeler neticesinde bu şartların kaldırıldığını ifade etti.

Bundan sonra emeklilere bankaların...

23.02.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyon Sözcüsü Nejat Koçer, Ekim ayından bu yana yatırım ortamının iyileştirilmesi, borçların yeniden yapılandırılması gibi son dönemlerde sıkıntı yaşayan sektörlerin rahatlaması açısından birçok başlıkta devrim niteliğinde kanun çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Koçer, kanun fabrikası gibi çalıştıklarını, üretim ve istihdamın gelişmesi borçlarının yapılandırılması ve vergisini gününde ödeyenlere yüzde 5 indirim gibi çok önemli yasa çalışmalarına imza attıklarının altını çizdi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyon Söz...

20.02.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, ilerleyen günlerde istihdam desteğinin işsizlik rakamları üzerinde pozitif etkilerini görülmeye başlanacağını belirtti.Yapılan her destek açıklamasını ve sonuçlarını yakinen takip edeceklerini vurgulayan Koçer, “Önümüzdeki günlerde istihdam desteğinin işsizlik rakamları üzerinde pozitif etkilerini görmeye başlayacağız. Zor günlerden geçerken her konuda olduğu gibi ülkede istihdam ve üretimin devamına yönelik kampanyalar önem arz ediyor. Cumhurbaşkanımızın bizzat takip ettiği ve Gaziantep ziyaretinde, ‘verilen sözleri yerine getirmeyenleri ifşa edeceğim’ dediği kampanyaya işada...

08.02.2017

Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Antep’e 'Gazilik' unvanı verilişinin 96’ncı yıldönümünü kutladı.

Koçer, yayımladığı mesajda, 8 Şubat 1921 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kente 'Gazi' unvanı verildiğini hatırlatarak, bu unvanın kolay elde edilmediğini belirtti. Bugün 'Gazilik' unvanı ve 'İstiklal Madalyası' kazanmanın haklı gururunu bir kez daha yaşadıklarını vurgulayan Koçer, şöyle dedi:

"Antep Savunması, yüreği vatan aşkıyla çarpan Anteplilerin verdiği eşi benzeri görülmemiş bir mücadeledir. Bu destanı yazan kahramanlarımızla ne kadar övünsek azdır. Bu mücadelenin ar...

03.02.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman’a taziye ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Koçer, ziyareti Şahinbey Belediye Başkan Vekili Birol Ülger, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt ve partililerle birlikte gerçekleştirdi.
 
AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman’a babasının vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Baro Başkanımız İskender Karaman’ın babasının vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulunduk. Merhuma Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Allah mekanını cennet etsin” dedi.
 
AVUKATLAR...

01.02.2017

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye bütün engellemelere rağmen ihracatını artırdığını ve bununda artırmaya da devam edeceğini söyledi.

Koçer, Ocak ayı ihracat verilerine ilişkin yaptığı açıklamada, not indirimlerine ve engellemelere inat ihracatta önemli bir artış yaşandığını belirtti. Türkiye'nin büyümesini ihracatla gerçekleştirmesini istediklerini ifade eden Koçer, ocak ayında gelen verilerin bu isteklerini karşıladığını vurguladı.

İhracattaki artışın yıl geneline yayılmasını ümit eden Koçer, "Yeni yılın ilk ayında elde edilen bu başarının kalıcı olması için durmadan, y...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv