20.10.2015

 

Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti’nin oy kaybının “partiyi aşağı çekip HDP’yi baraj üstünde tutmak isteyenlerden kaynaklandığı” görüşünde:

“AK Parti’nin çok güçlü olmasa da tek başına iktidar olacağını düşünenlerin sayısı çoktu. HDP’ye barajı aştırmak için emanet oya kayanlar oldu. Buradaki durum tamamen siyasal bir oyun.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, halkın huzur, istikrar ve güven istediğini, kaybedilen oyların da AK Parti'ye döneceğini söylüyor.

Sanayi Odası eski Başkanı Nejat Koçer, 1 Kasım’da da 6. sıradan aday. "7 Haziran’da AK Parti’nin icraatlarını değerlendirmeye almadan oy kullanan seç...

19.10.2015

 

Gaziantep Medya Platformu Derneği (GAMEP) ve KANAL 5 işbirliğiyle düzenlenen “3. Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödül Töreni”nde birçok markaya ödül verilirken, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), “Marka Üniversite” ödülüne layık görüldü.

Gaziantep Şehitkamil Kültür Merkezi (ŞKM)’nde düzenlenen törene büyük bir ilgi ve katılım oldu. Tören; birçok markanın stantlarını salon girişine kurması ve tanıtımlarını gerçekleştirmesi ile erken saatlerde başladı. Katılımcılar ve protokol üyeleri stantları gezerek, markalar hakkında detaylı bilgi toplama ve markaların ürün ve hizmetlerini inceleme fırsatı buldu.

Markalar Ödül Töreni...

17.10.2015

 

Gaziantep Genç İş Adamları Derneği (GAGİAD) 9. ödül töreninde Gaziantepli ünlü yazar Ahmet Ümit’e “Edebiyat Ödülü” nü Milletvekili Nejat Koçer verdi. Ahmet Ümit, Gaziantep’ten Newyork’a uzanan bir roman yazmayı planladığını ifade etti.
Gaziantep Genç İş Adamları Derneği tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ödül töreninde ünlü yazar Ahmet Ümit’e edebiyat ödülü verildi. Ödül törenine Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, CHP Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Şeker ve Mehmet Gökdag, GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başk...

16.10.2015

 

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kurslarında (GASMEK) kursiyerlerce yapılan eserler, tarihi Hışvahanı’ndaki sergide beğeniye sunuldu.

Açılışta konuşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep’in iş gücünün ve istihdamının artması için bu kursların önemli olduğunu belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GASMEK bünyesindeki kurslar için 30 bin ön kayıt aldıklarını kaydetti.

Eski Milli Eğitim Bakanlarından Vehbi Dinçerler de Gaziantep’in huzur kenti olduğunu belirterek, insanlarının çalışkan ve devletine bağlı olduğunu vurguladı.

GASMEK’te eğitim alan Nazlı Çe...

14.10.2015

 

Milletvekili Nejat Koçer ile milletvekili adayı Fikret Tural, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt ve beraberindeki heyet, Gaziantep’in sanayisinde önemli yer tutan Akınal Bella Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Akınal’ı ziyaret etti.
İşçilerle beraber öğle yemeği yiyerek sohbet eden Koçer burada yaptığı konuşmada, ülkede yaşanan siyasi istikrarsızlığın ekonomik istikrasızlığı da beraberinde getirdiğini ifade etti.
Koçer, siyasi istikrarsızlığın reformların yapılmasına da engel olduğunu söyleyerek, “Siyasi istikrarsızlığı hepiniz görüyorsunuz, ülkenin ne hale geldiğini hepimiz görüyoruz. Birinci nesil reformları y...

13.10.2015

 

 

Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer beraberindekiler ile birlikte, Dr. Ersin Arslan Devlet hastanesini ziyaret etti.

Ziyarette hastalarla tek tek ilgilenen Koçer, hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

1 Kasım Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti 26. Dönem Gaziantep Milletvekili Adayı Nejat Koçer, Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt ve  partililerle Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastalarla birebir ilgilendi. Koçer ziyarette, AK Partinin sağlık alanında yaptığı hizmetleri anlatarak bundan sonraki süreçte yine AK Parti iktidarıyla sağlık hizmetlerinin sorunsuz bir şekild...

13.10.2015

 

Milletvekili Nejat Koçer,  Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver ve Şehitkamil  İlçe Başkanı Halil Uğur kantincileri ziyaret etti.

 

Kantinciler, yasaklı ürün satışları, okul önlerinde güvenlik problemlerini ve çocukların öğle aralarında zararlı alışkanlıklar edinmesi sorunlarını dile getirdi. 

Milletvekili Koçer,  Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver ve Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, kantinci esnaflarının sorunlarını dinledi. Milletvekili Koçer küçük çocukların okullarda öğretmenlerinden sonra kantincilere emanet olduğunu vurgulayarak tüm güvenlik problemleri hakkında detaylı bilgi aldı. 

13.10.2015

 

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Nejat Koçer, Hakan Tanrıöver, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Elbeyli Belediye Başkanı Süleyman Şimşek, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve partililer Kaplan Kardeşler Halı Fabrikasını ziyaret etti. Halı tesisini gezen  Partililer daha sonra işçilerle öğle yemeği yedi.

 

Milletvekili Nejat Koçer, yemek sonrası işçilere yaptığı konuşmada, AK Parti Gaziantep 'de 1 Kasım seçimlerinin sıradan bir seçim olmayacağını vurguladı. Koçer, 7 Haziran seçimleri sonrası ülkenin geldiği noktanın vatandaşlar tarafından çok iyi anlaşıldığını belirterek, "Vatandaş, kimlerin...

09.10.2015

Şehitkamil İlçe Belediyesi tarafından yapılan Fen İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası görkemli bir törenle hizmete girdi.

Şehitkamil İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen açılış törenine Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer, milletvekilleri  Şamil Tayyar, Bursa milletvekili Bennur Karaburun, protokol ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışı gerçekleşen hizmet binası toplam 25 bin metrekare alan üzerine oturuyor.5 bin 500 metrekare kapalı alana sahip hizmet binasında özellikle Fen İşleri Müdürlüğü’nün  hizmet vermesi planlandı.Tesiste, mekanik atölyesi, makas...

07.10.2015

 


AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, "Gerek komşu ülkelerde gerekse ülkede yaşanan terör olayları, güçsüz bir ülkede çok daha fazla tahribata neden olur" dedi. 

Anadolu Ajansı Gaziantep Bölge Müdürlüğüne yaptığı ziyarette  gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Koçer, 7 Haziran seçimi sonrasında kimin terör örgütlerinin arkasına sığındığının, kimin her şeye 'hayır' dediğinin, kimin hangi mesajlar verdiğinin çok iyi görüldüğünü belirtti.

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliği en iyi şekilde koruması gereken, gerek ulusal an...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload