30.08.2015

 

Her yıldönümünde  büyük heyecan,coşku ve mutluluk yaşadığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 93. yılı kutlu olsun.

 

Büyük zafer 30 Ağustos ruhunu oluşturan milli birlik ve beraberliğe, 93 yıl sonra yeniden ve her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var. Büyük ve güçlü bir Türkiye  olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz, aralıksız büyümenin gerçekleştiği, ekonomimizin dünyada yaşanan krizlere rağmen güçlendiği, sanayi üretiminin arttığı,uluslararası alanda söz sahibi olduğumuz bir dönemde daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.İnanıyorum ki yokluk ve yalnızlık içerisinde zaferler kazanan, destanlar yazanan bu...

26.08.2015

 

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen tören ile MHP'den AK Parti'ye geçerek üye olan Fikri Aşkar'a parti rozetini takdim eden Gaziantep Milletvekili ve AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, Türkiye'nin hassas bir süreçten geçtiğinin altını çizerek "13 yıllık AK Parti iktidarının Türkiye'nin refahı için gerçekleştirdiği reformları,yatırımları, yapılan tüm müspet çalışmaları görmezden gelenler,Yeni Türkiye'yi hazmedemeyenler her türlü çirkinliğe bulaşarak ülkeyi çıkmaza sürüklemenin peşindeler." dedi.

AK Partinin her seçimden güçlenerek çıkmayı başardığını ifade eden Koçer "7 Haziran'da yaşana...

18.08.2015

Gaziantep Milletvekili ve AK Parti Ekonomiİşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Koçer'in makamından yapılan açıklamaya göre, Koçer, ziyarette milli iradenin tecelli bulduğu yüce Meclis'in başkanlığı görevini üstlenen Yılmaz'ı kutlayarak milli birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulan şu günlerde Yılmaz'a başarılar diledi.

Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları kaydetti:

"Geçmişte üstlenmiş olduğu Gaziantep Sanayi Odası Başkanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcılığı görevleri süresince de değişik ve...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload