30.07.2015

AK Parti'nin ekonomistlerinden Nejat Koçer, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin ziyareti ile Türkiye-Çin arasındaki ekonomik ilişkileri Sputnik için değerlendirdi.

 

Çin'in Türkiye için çok büyük ve önemli bir pazar olduğunu belirten Koçer'e göre, Erdoğan'ın işadamları ile birlikte Pekin'e gitmesi de Türkiye'nin geleceği açısından çok önemli bir adım.

 

Erdoğan’dan 'tek Çin' politikasına destek

Türkiye ile Çin arasında 1971 yılında kurulan diplomatik ilişkiler, karşılıklı üst düzey ziyaretlerle özellikle son 10 yılda güçlü bir ivme kazandı. İkili ilişkiler 2010 yılından itibaren de stratejik işbirliği düzeyine çıkarıldı. Son olarak...

17.07.2015

Nejat Koçer, Ramazan Bayramının ilk gününde Gaziantep İl Teşkilatı, Emniyet Personeli, Asker, STK - Kamu Görevlileri ve Vatandaşlar ile bayramlaştı.Bayram sevincini onlarla paylaştı. Büyük coşku ile geçen bayramlaşmalarda karşılıklı iyi dilek ve temennilerde bulunuldu.

 

 

 

 

16.07.2015

Ülkece yardımlaşmanın, paylaşmanın en güzel örneklerini yaşadığımız, iftar sofralarında paylaştığımız her lokma ile birbirimize daha da yaklaştığımız, bir araya gelip, kucaklaştığımız, sevginin ve mutluluğun paylaştıkça çoğaldığı gerçeğini tüm dünyaya bir kez daha gösterdiğimiz, en insani duygularımız olan sevgi, hoşgörü ve merhametin doruğa ulaştığı, gelenek ve göreneklerimizin canlandığı ve en güzel şekliyle sergilendiği, gönül kapılarımızın açıldığı bir Ramazanı hep birlikte idrak ettik. Bu güzelliklerin Ramazan ile son bulmayıp, birlik , beraberlik ve kardeşlik duygularının her daim hakim olmasını Allah’tan temenni e...

14.07.2015

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Gaziantep Milletvekili ve Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer ile Gaziantep Ticaret Odasını (GTO) ziyaret etti.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Gül ve Koçer, ülke ve Gaziantep için yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

 

08.07.2015

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer İle Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, iftar öncesi ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


KOÇER ÇALIŞMALARI TAKDİRLE KARŞILADI
Eyüp Sultan Mahallesindeki ihtiyaç sahibi aileleri ziyarete eden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, yardıma muhtaç aileleri ziyaret ederek, vatandaşların istek ve taleplerini dinlediler. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile beraber Eyüp Sultan Mahallesindeki vatandaşları ziyaret eden Ak Parti...

04.07.2015

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, siyaset dünyasında son dönemde yaşanan olayları, çağın hastalığı olarak nitelendirdiği fitne ve dedikodu ile tarif etti. 7 Haziran Genel Seçimleri’nden bu yana kaynağı belli olmayan cümlelerin farklı anlamlar yüklenerek telaffuz edildiğine ve algı yönetimi yapılmaya çalışıldığına dikkat çeken Milletvekili Koçer, “Şu an çağımızın hastalığı fitne ve dedikodudur. Bu hastalık maalesef şehrimizde de mevcuttur” dedi.

 

AK Parti Gaziantep milletvekili Nejat Koçer seçimlerden sonra ilk ziyaretini gazetemize gerçekleştirdi. Seçim sürecinden bugüne kadar yaşanan tüm gelişmeleri detaylı bi...

04.07.2015

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Yunanistan'ın Türkiye'nin borçlarını ödeyebilecek güçte olmasının övünülecek bir durum olduğunu, ancak Türkiye'nin bu tür bir adım atmasının gerçekçi olmayacağını söyledi.

 

HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü'nün 'Yunanistan'ın borçlarını Türkiye ödesin' teklifini DÜNYA'ya değerlendiren Koçer, “IMF'in, Almanya'nın ya da Avrupa kreditörlerinin para vermediği ve reform paketlerini geri çevirdiği bir ortamda, Türkiye'nin böyle bir şeye girişmesi gerçekçi değil. Ama son 10 yılda Türkiye borç verebilecek bir duruma gelmişse, insanlar bunu böyle algılıyorsa, bu da sevinilecek bi...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload