20.06.2015

Bir erken seçimin Türkiye için risk oluşturmayacağını söyleyen Koçer, Yunanistan'ın da Türkiye'yi negatif etkileyeceğini düşünmüyor.

 

Türkiye'de hükümet kurma çalışmalarıyla birlikte, erken seçim tartışmaları da sürüyor. Uluslararası kredi derecelendirme şirketi Standard and Poor's erken seçimin Türkiye için büyür risk oluşturduğunu savundu. TÜSİAD, MÜSİAD, TOBB başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları da erken seçimle ilgili kaygılarını dile getiriyor.

 

Erken seçime yönelik bu endişeleri değerlendiren AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, seçim öncesi istikrarın tanımını yaparken, olası koalisyonlarda ülkenin içi...

02.06.2015

7 Haziran genel seçimlerine çok az bir süre kala AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer, Serpil Kavrak, Fikret Murat Tural, Yusuf Erdem Güzelbey ve Hakan Tanrıöver, Gazimuhtarpaşa bulvarında esnafı ziyaret etti.

POPÜLİZM İNSANLARIMIZI DÜŞÜNDÜRDÜ

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları, Gazimuhtarpaşa bulvarındaki esnafa adeta çıkarma yaptı. Tek tek vatandaşın sorunları ve isteklerini dinleyen vekil adayları gördükleri ilgiden memnun oldukları gözlendi. AK Parti Gaziantep Milletvekili ve adayı Nejat Ko...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload