31.05.2015

AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, siyasette değişmeyen tek sihirli sözcüğün istikrardır olduğunu bildirdi.

 

Koçer, 7 Haziran seçimlerine yönelik yaptığı açıklamada, siyasal istikrarın ülkeye huzur ve güven getireceğini, ekonomik büyümenin ise ancak istikrarlı bir siyasi gelecekle olabileceğini belirtti.

Geleceğini düşünebilmek ve planlayabilmek, üretimi, istihdamı ve ihracatı artırabilmek için ülkede istikrarın devam etmesi gerektiğine işaret eden Koçer, AK Parti'nin de bu istikrar sürecinin garantisi olduğunu vurguladı.

 

Milletin artık popülizm istemediğini...

28.05.2015

12 Dev Proje’nin tanıtımını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, projeleri, “100 bin aileye ucuz konut, havalimanına yeni terminal ve otopark, bin 875 yataklı şehir hastanesi, Şirinevler Perilikaya Kavşağı’na 300 yataklı hastane, hızlı tren, şehir içi trafiğine kesin çözüm Gaziray, Akdeniz’e açılacak olan Amanos Tünelleri, 100 bin kişiye iş imkanı sunacak Yeni Organize Sanayi, 5 bin yeni derslik ile Eğitim Seferberliği, Düzbağ Barajı ile suyun ucuzlaması, Yeni Kapalı Spor Salonu ve 3 bin kişilik Kongre ve Kültür Merkezi” olarak sundu.

 

Projenin tanıtım programı öncesinde konuşan AK Parti Gaziantep İl Baş...

17.05.2015

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, odaların, ekonominin, sanayinin ve ticaretin kalbinin attığı yerler olduğunu bildirdi.Gaziantep Ticaret Odası'dan (GTO) yapılan açıklamaya göre, Koçer,  GTO Başkanı EyüpBartık'ı ziyaret etti.

 

Ziyarette, odaların çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Koçer, GTO ile geçmişte üst düzeyişbirliklerinin olduğunu hatırlattı.

 

Odaların birlikteliğini önemsediğini vurgulayan Koçer, "Şehrin birlikteliği de önemli. Kentin güçlenmesi için birliktelik önemli. Odalar, ekonominin, sanayinin ve ticaretin kalbinin attığı yerlerdir. Gaziantep Sanayi Od...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload