24.05.2014

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde fabrikaları ziyaret etti. AK Parti Gaziantep Seçim Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, bölgedeki fabrikaları ziyaret eden Koçer, sanayideki gelişmeleri değerlendirerek, işçilerle sohbet etti.

 

7 Hazirandaki seçimin en önemli yanının istikrar olduğunu belirten Koçer "Siyasi istikrarın devamı ekonomik istikrar getirir. Bu da üretimin, istihdamın ve ihracatın devamı demektir" ifadelerini kullandı.Türkiye'nin her şeyden çok siyasal ve ekonomik istikrara ihtiyacı olduğunu vurgulayan Koçer, kriz algı...

21.05.2014

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Nejat Koçer, seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ediyor. Gaziantep'te ayak basmadığımız yer bırakmayacaklarını söyleyen Koçer vatandaşlarla muhabbet ettikten sonra, 7 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, daha iyi bir Türkiye için dua ve destek talebinde bulundu. Vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti'li Koçer, Yamaçtepe, Gerciğin, Damlacık, Kaleboynu ve mahallelerini gezdikten sonra çeşitli bölgelerde seçim çalışmalarını sürdürdü.

HAYALİ VAATLERE RAĞMEN VATANDAŞIMIZ BİLİNÇLİ

Gaziantep'in her yerindeyiz, vatandaşımızın nabzını tutuyoruz, dilek ve temennilerini di...

Please reload

Son Haberler
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiket Ara
Please reload